Preskocit navigáciu

Príslušníčka Čestnej stráže OS SR opäť triumfovala na Majstrovstvách rezortu obrany v polmaratóne

V nedeľu 4. septembra 2016 sa v metropole stredného Slovenska uskutočnil piaty ročník športového podujatia MARATHON BANSKÁ BYSTRICA, na ktorom Veliteľstvo Posádky Bratislava vzorne reprezentovala slobodníčka Nikola Lapošová, príslušníčka Čestnej stráže OS SR. Štartovné číslo 1266 jej prinieslo vynikajúce umiestnenie. S časom 1:36:54 zvíťazila v kategórii žien v Majstrovstvách rezortu obrany.
Slobodníčka Lapošová mala z víťazstva veľkú a úprimnú radosť a po vyčerpávajúcom behu bola plná emócií. ”Bol to dobrý deň. Bežalo sa mi dobre, bolo trocha teplejšie na mňa ale aj napriek zdravotným problémom som to zvládla. Síce s horším časom ako minulý rok ale budúci rok to určite vylepším ak budem zdravotne v poriadku.“

Slobodníčke Lapošovej srdečne gratulujeme k vynikajúcemu výsledku a želáme jej veľa ďalších športových úspechov.

Autor: por. Bc. Zuzana LANČARIČOVÁ , Foto: slob. Nikola LAPOŠOVÁ - Dátum: 09.09.2016