Preskocit navigáciu

Športový deň veliteľa Veliteľstva posádky Bratislava


Športový deň veliteľa Veliteľstva posádky Bratislava
              27. septembra zorganizoval veliteľ Veliteľstva posádky Bratislava plukovník Slavomír Milde spoločný športový deň pre všetky jednotky útvaru. V priestoroch športového areálu kasární Vajnory sa spoločne stretli príslušníci Čestnej stráže OS SR, Vojenskej hudby OS SR, Vojenskej hudby Banská Bystrica a príslušníci štábu VePBA, kde mali možnosť preveriť si fyzickú pripravenosť a zvýšiť tímové povedomie.
        Súťažilo sa v disciplínach ako tenis, stolný tenis a petangue, minifutbal a plážový volejbal a posilňovanie. Veliteľ útvaru plukovník Milde zároveň vyhlásil zvláštnu disciplínu a to súťaž vo varení gulášu, do ktorej sa zapojilo 13 družstiev. 
        Najťažšiu úlohu mala odborná komisia v zložení plukovník Milde, podplukovník Grnáč a podplukovník Arnold pri určení víťaza v disciplíne varenie gulášu, pretože každé družstvo sa snažilo pripraviť čo najlepší guláš podľa zaručených vlastných receptov.
        Na záver športového dňa boli vyhlásení víťazi v jednotlivých kategóriách športových disciplín a všetci príslušníci útvaru si pochutili na rôznych druhoch gulášu.
Víťazi v disciplínach nasledovne:
Stolný tenis muži: 1. miesto – slobodník Gabriel Bokroš
                          2. miesto – kapitán Martin Hašák 
                          3. miesto – desiatnik Jaroslav Vitáľ,
  čatár Jozef Varačka
Stolný tenis ženy: 1. miesto – rotná Diana Simanová
                          2. miesto – poručíčka Dagmar Morávková
                          3. miesto – zamestnankyňa Ivana Medeová
Minifutbal:  1. miesto – tím Klátovci
                 2. miesto – tím Cibuľovej
                 3. miesto – tím Trestanci
Petang: 1. miesto – tím Jozefovci
            2. miesto – Dream team
            3. miesto – Blue team
Súťaž v posilňovaní: 1. miesto – zabezpečovacia čata ČS OS SR
                             2. miesto – 2. rota ČS OS SR
                             3. miesto – 1. rota ČS OS SR
Tenis: 1. miesto – rotmajster Peter SMOLÁR, rotmajster Peter DOLNÝ
          2. miesto – rotný Štefan ŠEBEST a slobodník Maroš HAČNIK
          3. miesto – vojak 2. stupňa Filip TOMKA a slobodník Milan SKYBA
Súťaž vo varení gulášu:  1. miesto – 1. rota ČS OS SR
                                  2. miesto – VH OS SR
                                  3. miesto – zabezpečovacia čata ČS OS SR

Športový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky BratislavaŠportový deň veliteľa Veliteľstva posádky Bratislava

Autor: por. Mgr. Zuzana LANČARIČOVÁ , Foto: VePBA - Dátum: 28.09.2018
Čítanosť: 414
Verzia pre tlač

Skočiť na menu




Share