Preskocit navigáciu

Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR


Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR

V utorok 15. februára 2011 prijal veliteľ síl výcviku a podpory generálmajor Ing. Peter Vojtek na veliteľstve síl v Trenčíne Námestníka ministra obrany Českej republiR pre personalistiku Ing. Michaela Hrbatu a 1. Zástupcu náčelníka generálneho štábu Armády Českej republiky brigádneho generála Ing. Miroslava Žižku na pracovnom rokovaní k téme personálny manažment.

V úvode stretnutia, na ktorom bol prítomný aj personálny riaditeľ MO ČR Ing. Vladimír Karaffa, CSc. a riaditeľ odboru vzdelávania personálnej sekcie MO ČR, prezentoval veliteľ síl generálmajor Vojtek v krátkom brífingu štruktúru a poslanie síl výcviku a podpory. Následne s prednáškou na tému systém personálneho manažmentu vystúpil plukovník gšt. Hvásta. Počas pracovného rokovania predstavila slovenská strana českým partnerom systém odborných kurzov v Ozbrojených silách Slovenskej republiky, ktorú odborne predstavil podplukovník Hilčík. Veliteľ síl na záver odovzdal zahraničnej delegácii pamätnú mincu a knihy.


Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR 2Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR 2Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR 2Veliteľ SVaP rokoval s námestníkom ministra obrany ČR 2

Autor: sekretariát VSVaP , Foto: sekretariát VSVaP - Dátum: 15.02.2011
Čítanosť: 15098
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share