Preskocit navigáciu

Personálny úrad OS SR hodnotil II. výcvikové obdobie


Personálny úrad OS SR hodnotil II. výcvikové obdobie

Dňa 12. júla 2012 vyhodnotil riaditeľ Personálneho úradu Ozbrojených síl SR plukovník Ing. Ivan SÁLAŠI plnenie úloh úradu v II. výcvikovom období roku 2012.

Vyhodnotenia sa zúčastnil Náčelník odboru personálneho manažmentu GŠ OS SR plukovník gšt. Ing. Emil HVASTA a riaditeľ Jazykového inštitútu podplukovník Ing. Patrik ADAMEC. Riaditeľ vo svojom vyhodnotení poukázal na organizačné zmeny, ktorými úrad prešiel k 1.6.2012 a vyslovil presvedčenie, že nová organizačná štruktúra úradu vytvára predpoklady na kvalitnejšie plnenie úloh. Zameral sa na klady a nedostatky vo všetkých oblastiach života úradu, ktoré sa počas práce v II. výcvikovom období vyskytli. V závere svojho vyhodnotenia poďakoval všetkým príslušníkom úradu za odvedenú prácu a požiadal ich, aby pokračovali  v nastolenom trende.

V ďalšej časti vystúpil plukovník gšt. Ing. Emil HVASTA, ktorý vyhodnotil plnenie úloh personálneho manažmentu za prvý polrok 2012 a stanovil úlohy   pre personálny manažment do ďalšieho obdobia. Náčelník odboru personálneho manažmentu taktiež poďakoval príslušníkom Personálneho úradu OS SR  za plnenie úloh a zaželal im veľa elánu pri napĺňaní poslania úradu.     

 


fff

Autor: kpt. Pavol Koškovský , Foto: Ing. Zdenko Zaťko - Dátum: 13.07.2012
Čítanosť: 27234
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share