Posledné tohtoročné rokovanie Vojenskej rady NGŠ


Posledné tohtoročné rokovanie Vojenskej rady NGŠ

V dňoch 13. a 14. decembra 2012 sa uskutočnilo zasadnutie Vojenskej rady náčelníka Generálneho štábu ozbrojených síl SR.

Počas posledného tohtoročného výjazdového rokovania Vojenskej rady náčelníka GŠ na Smrekovici prítomní členovia Vojenskej rady diskutovali o Pláne práce vojenskej rady náčelníka Generálneho štábu ozbrojených síl SR na rok 2013, o stave pripravenosti deklarovaných jednotiek do NRF 2013 pred začatím STAND-BY fázy a o ideovom zámere ďalšieho rozvoja vojenského zdravotníctva. V následnej rozprave, okrem iného, bola prediskutovaná problematika možného využívania ľahkého taktického viacúčelového vozidla (LTVV) v podmienkach OS SR a národná evaluácia ROLE E2 a PREVMED.

Generálporučík Vojtek hodnotil priebeh rokovania veľmi pozitívne, pričom na záver účastníkom stretnutia poďakoval za kvalitné plnenie úloh vo výcvikovom roku 2012 a zaželal prítomným členom a všetkým príslušníkom OS SR prostredníctvom nich príjemné prežitie vianočných sviatkov a úspešný nový rok.Autor: KaNGŠ - Andrea Hankoščáková , Foto: Ilustračné foto - Dátum: 17.12.2012
Čítanosť: 7041
Verzia pre tlač

Skočiť na menu