Preskocit navigáciu

Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa


Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa

Za účasti náčelníka Generálneho štábu OS SR prevzal 31. januára v Trenčíne velenie Síl výcviku a podpory OS SR plukovník gšt. Martin Stoklasa, ktorý je dnešným dňom poverený zastupovaním veliteľa Síl výcviku a podpory počas jeho zahraničného postgraduálneho štúdia.

Veliteľ Síl výcviku a podpory brigádny generál Ľubomír Svoboda vo svojom príhovore vyjadril presvedčenie, že úlohy, ktorými bude náčelník štábu VSVaP poverený, splní s plnou cťou a profesionalitou, k čomu mu dopomôžu všetci príslušníci veliteľstva síl výcviku a podpory.

Náčelník Generálneho štábu OS SR generálporučík Peter Vojtek poďakoval všetkým zúčastneným profesionálnym vojakom a zamestnancom veliteľstva za kvalitné plnenie úloh počas výcvikového roka 2012. „V nadchádzajúcom období Vás chcem požiadať o pokračovanie vo svedomitom plnení každodenných úloh,“ povedal generálporučík Vojtek. Zároveň poprial poverenému veliteľovi Síl výcviku a podpory veľa úspechov počas zastupovania v jeho dôležitej funkcii.


Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa1Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa1Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa1Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa1Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa2Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa2Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa2Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa2Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa3Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa3Velením Síl výcviku a podpory bol poverený plukovník gšt. Martin Stoklasa3

Autor: kpt. Ján Brezula , Foto: kpt. Ján Brezula - Dátum: 31.01.2013
Čítanosť: 10252
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share