Preskocit navigáciu

Príslušníci VePBA na 2. ročníku súťaže MO SR v horskej cyklistike

Vo výcvikovom priestore Vojenského obvodu Lešť (VP VO Lešť) sa 4. septembra konal v poradí 2. ročník súťaže MO SR v horskej cyklistike.

Organizátorom športového podujatia bol Ústav špeciálneho zdravotníctva a výcviku MOSR (ÚŠZV Lešť).

Cyklisti z ozbrojených zložiek, súťažiaci v troch vekových kategóriách, si zmerali svoje sily na okruhu dlhom 12 kilometrov.

V kategórií ženy sa umiestnili aj príslušníčky Veliteľstva posádky Bratislava (VePBA). Poručíčka Iveta Dugasová obsadila pekné druhé miesto, nezaostávala ani desiatnička Alena Chmelanová, ktorá skončila na bronzovom stupni víťazov. Zástupkyne nežnejšieho pohlavia VePBA úspešne absolvovali celú trať bez nehody.

Príslušníci VePBA na 2. ročníku súťaže MO SR v horskej cyklistikePríslušníci VePBA na 2. ročníku súťaže MO SR v horskej cyklistike

Autor: por. Ing. Mgr. Lenka ZVALOVÁ , Foto: des. Miroslav BARTOŠ - Dátum: 06.09.2013