Preskocit navigáciu

Oslava Medzinárodného dňa žien na VePBA


Oslava Medzinárodného dňa žien na VePBA

Ôsmy  marec je sviatok vo všetkých kalendároch na svete označovaný ako Medzinárodný deň žien. Pri tejto príležitosti sa v piatok 6. marca  v priestoroch Veliteľstva posádky Bratislava (VePBA) stretol zastupujúci veliteľ VePBA  podplukovník Roman Grnáč s profesionálnymi vojačkami a zamestnankyňami.

 

V mene všetkých mužov bratislavskej posádky, ako aj v mene svojom, zaželal zastupujúci veliteľ kolegyniam predovšetkým pevné zdravie. „Nielen v tento deň, ale i v ďalších nastávajúcich dňoch vášho života vám prajem čo najmenej problémov, chvíľ bolestí a smútku, aby vás pohoda, porozumenie a láska sprevádzali na každom kroku. Nech vaše oči nepoznajú slzy a vaše dlane rozdávajú teplo a lásku“, zvýraznil vo svojom príhovore.

 

Keďže k žene patria kvety a v tento deň obzvlášť,  príjemnú atmosféru tohto milého stretnutia ozvláštnilo venovanie voňavého kvietku každej z nich.

Oslava Medzinárodného dňa žien na VePBAOslava Medzinárodného dňa žien na VePBAOslava Medzinárodného dňa žien na VePBAOslava Medzinárodného dňa žien na VePBA

Autor: npor. Ing. Mgr. Lenka ZVALOVÁ , Foto: rtn. Branislav LEŠKO - Dátum: 06.03.2015
Čítanosť: 4665
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share