Preskocit navigáciu

Vojaci na cvičení Akcia Juh


Vojaci na cvičení Akcia Juh

V 11 okresoch na 126 kontrolných monitorovacích bodoch sa dnes konalo spoločné cvičenie policajtov, vojakov a hasičov. 119 vojakov s 5 vojenskými policajtami bolo zaradených do zmiešaných hliadok s príslušníkmi policajného zboru a zriadilo kontrolné monitorovacie body. Cieľom cvičenia bolo preveriť reakčný čas, ako aj zladiť postupy medzi zložkami dvoch rezortov.
"Ozbrojené sily sa pripravujú na plnenie celého spektra úloh, akými je aj asistencia zložkám ministerstva vnútra pri zabezpečovaní verejného poriadku a zvládaní následkov migračnej krízy. Žiadna odborná teoretická príprava však nedokáže nahradiť praktický dril," uviedol na margo cvičenia generálmajor Pavel Macko.


Vojaci na cvičení Akcia JuhVojaci na cvičení Akcia JuhVojaci na cvičení Akcia JuhVojaci na cvičení Akcia JuhVojaci na cvičení Akcia Juh2Vojaci na cvičení Akcia Juh2Vojaci na cvičení Akcia Juh2Vojaci na cvičení Akcia Juh2Vojaci na cvičení Akcia Juh3Vojaci na cvičení Akcia Juh3Vojaci na cvičení Akcia Juh3Vojaci na cvičení Akcia Juh3Vojaci na cvičení Akcia Juh4Vojaci na cvičení Akcia Juh4Vojaci na cvičení Akcia Juh4Vojaci na cvičení Akcia Juh4Vojaci na cvičení Akcia Juh5Vojaci na cvičení Akcia Juh5Vojaci na cvičení Akcia Juh5Vojaci na cvičení Akcia Juh5Vojaci na cvičení Akcia Juh6Vojaci na cvičení Akcia Juh6Vojaci na cvičení Akcia Juh6

Autor: OOd NGŠ , Foto: Michal Psota - KaMO - Dátum: 29.10.2015
Čítanosť: 2923
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share