Preskocit navigáciu

Generál Petr Pavel na generálnom štábe


Generál Petr Pavel na generálnom štábe

Na pozvanie náčelníka Generálneho štábu OS SR, pri príležitosti účasti na bezpečnostnej konferencii Globsec 2016, dnes navštívil generálny štáb predseda vojenského výboru NATO.
Armádny generál Petr Pavel, sa po prehliadke jednotky Čestnej stráže OS SR, presunul do prijímacieho salónika, kde sa v krátkosti stretol s ministrom obrany s delegáciou. Počas stretnutia minister Gajdoš uistil hosťa o pokračovaní v euroatlantickom smerovaní rezortu. Na záver stretnutia obaja spolu s generálom Maximom poskytli prítomným novinárom krátke tlačové vyhlásenie.
Pred odchodom z priestorov Generálneho štábu sa obaja generáli stretli na tét-a-tét rokovaní. Ďalšie stretnutia sa odohrajú počas bezpečnostnej konferencie. 


Generál Petr Pavel na generálnom štábe Generál Petr Pavel na generálnom štábe Generál Petr Pavel na generálnom štábe Generál Petr Pavel na generálnom štábe Generál Petr Pavel na generálnom štábe 2Generál Petr Pavel na generálnom štábe 2Generál Petr Pavel na generálnom štábe 2Generál Petr Pavel na generálnom štábe 2Generál Petr Pavel na generálnom štábe 3

Autor: OOd NGŠ , Foto: autor - Dátum: 15.04.2016
Čítanosť: 2424
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share