Preskocit navigáciu

Spomienka na obete tragédie


Spomienka na obete tragédie

Náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl SR si dnes v rámci delegácie ministra obrany pripomenul 42 obetí najväčšej tragédie v histórii ozbrojených síl.
Pietny akt na pripomienku obetí sa už jedenásty raz konal v maďarskej obci Hejce pod kopcom Borsó na ktoré dopadol vojenský špeciál An-24 prepravujúci vojakov z misie KFOR v Kosove.
"Táto udalosť sa dotkla aj mňa osobne, nakoľko som väčšinu z nich v takej alebo onakej forme poznal. Po tragédii som aj medzi pozostalými spoznal veľa dobrých, priamych a čestných ľudí a som rád, že napriek osobnej strate na ozbrojené sily nezanevreli," uviedol pri tejto príležitosti generál Maxim.


Spomienka na obete tragédieSpomienka na obete tragédieSpomienka na obete tragédieSpomienka na obete tragédieSpomienka na obete tragédie 2Spomienka na obete tragédie 2Spomienka na obete tragédie 2Spomienka na obete tragédie 2Spomienka na obete tragédie 3Spomienka na obete tragédie 3Spomienka na obete tragédie 3Spomienka na obete tragédie 3Spomienka na obete tragédie 4Spomienka na obete tragédie 4Spomienka na obete tragédie 4Spomienka na obete tragédie 4Spomienka na obete tragédie 5Spomienka na obete tragédie 5Spomienka na obete tragédie 5Spomienka na obete tragédie 5

Autor: OOd NGŠ , Foto: Ivan Kelement - MO SR - Dátum: 19.01.2017
Čítanosť: 1225
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share